Massaa¸


                                                                                                        

KerstiSaloNG-i  üheks tegevusalaks  on rootsi klassikaline massaa¸ (põhiliselt ravimassaa¸)  väikeses hubases salongis Tallinnas Uus-Kalamaja 1.

Inimese keha karkassiks on luu-lihassüsteem. Et kogu keha toimiks tervikuna, peavad tema osad olema tasakaalus. Kui üks osa kaotab tasakaalu, kaotavad ka teised. Selle tulemusel tekivad mitmed haigused.

Inimese lülisammas koosneb 24 lülist ja 31 paarist närvijuurtest, mis on seotud seljaajuga. Meie kehas pole ühtki rakku, mis ei oleks seljaajuga seotud. Kõikide haiguste põhjus peitub lülisambas. Ühe lüli nihkumisel püüab lülisammas tasakaalu taastada, kutsudes esile lihaste venituse ja pinge.


Seljamassaa¸ võimaldab:

1. Parandada rühti, lõõgastada lihaseid, teha neid elastsemaks, mis omakorda võimaldab kõverdusi korrigeerida.

Sellest, kuivõrd elastsed on meie lihased, sõltub see, kas me oleme üldiselt terved. Peale massaa¸i seanssi lihaskorsett läheb toonusesse, nihkunud lüli saab minna paigale ja toetab lülisammast õiges asendis.

2. Kõrvaldada närvijuurte surve ja pitsumine, elavdada närvisüsteemi tervikuna. Haiguste põhjuseks on sageli närvijuurte pitsumine lülisambas, mis takistab peaajul täisväärtuslikult edasi anda informatsiooni vastavale organile. Pitsumine tekib erinevatel põhjustel: steokondroos, skolioos, soolade ladestumine, suur koormus lülisambale, trauma jms. Lülisamba korrektsioon võimaldab taastada närviimpulsside juhtivuse peaajust siseelunditele ja kudedele, mis viib taastumiseni. Selle tulemuseks on paranemine mitmetest haigustest.

3. Võimaldab taastada vaagna ja õlaluude sümmeetriat. Kestva massaa¸i tulemusena paigutuvad vaagna- ja õlaluud sümmeetriliselt (horisontaalselt), mis võimaldab lülisammast tasakaalustada.

Massaa¸i tuntuimad füsioloogilised toimed:


 Nuga Best NM-5000
Kompleksne taastussüsteem, mis toimib lülisambale ja vereringele, vabastab valudest, tagab organismi stabiilse töö, kõrvaldab haiguste põhjused ja annab võimaluse elust röömu tunda.


Pole jõudu? Väsite kiiresti?
Ebaterve näovärv, kestendav nahk?
Nahk on kaotanud elastsuse?
Teil on kompleksid seoses tselluliidiga?
Muret teeb kortsude teke?
Juuksed langevad välja? Küüned murduvad?
Nahaprobleemid on ära tüüdanud?Save