Sertifikaadid


 

NUGA BESTi seadmed pole mitte ainult võitnud paljude maade patsientide südamed, vaid on läbinud ka rida kliinilisi katsetusi.

Üks tähtsamaid dokumente on ISO9001:2000 sertifikaat. Hilisem, uuele rahvusvahelisele standardile vastav ISO13485/2003 sisaldab endas ka ISO9001 parameetreid, ent annab suuremad õigused meditsiinilise aparatuuri tootmiseks. See dokument kinnitab, et Nuga Besti seadmete tootmisprotsess vastab rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele ja on pääsmeks rahvusvahelisele turule sisenemiseks. Sertifikaat antakse välja rahvusvahelise standartiseerimise organisatsiooni poolt ja on tunnistuseks selle kohta, et toode on läbinud kõige rangema kontrolli ja tal on parimad kvaliteediomadused.

 

 

Euroopa Ühenduse sertifikaat kinnitab, et toode on täielikult ökoloogiline, ei kahjusta ümbritsevat keskkonda ja hoiab selle puhtana. See on eriti oluline praegu, kui ökoloogiline olukord meie ümber halveneb iga päevaga.

Lisaks ülaltoodule on veel hügieenilisuse sertifikaat, mis annavad tunnistust sellest, et meie seljavenituslaud on inimese nahale täiesti kahjutu, nende tootmisel kasutatavad materjalid on absoluutselt hügieenilised ja ei kutsu esile allergilisi reaktsioone.