dotcomwebdesign.com
Nav By jensbroecher.de Design By Dotcomwebdesign.com Powered By CMSimple.dk
 
Massaaž > Teenused > Klassikaline massaa¸

Klassikaline massaa¸Klassikaline massaa¸ on traditsiooniline ja levinud massaa¸iliik, mis baseerub rootsi massaa¸il. Seda tehakse nii õlidega, kui ka kuivalt. Ravimassaa¸i võib teha vastavalt soovile ja vajadusele, kas üksikutele kehaosadele või kogu kehale.
Massaa¸i peaeesmärk on parandada kudede hapnikuga varustatust ja eemaldada organismist toksiine, seega kiirendada ainevahetust, taastada kaotsiläinud energiat, korrigeerida lihastoonust. Toime on vastavalt kasutatud võtetele kas lõõgastav või toonust tõstev. Klassikalise massaa¸i tehnikad sisaldavad endas silitamisi, naha ja naha-aluskoe hõõrumisi, lihaste muljumist, vibratsiooni ja erinevaid kergeid löögilisi võtteid.

PS! Peale massaa¸i on soovitav juua ravimteed või mineraalvett ning paar tundi mitte süüa.

 

Laste massaa¸

Massaa¸ on lapsele vajalik isegi siis, kui ta on terve. See on kasulik mitte ainult profülaktikaks ja haiguste raviks, vaid ka tervise tugevdamiseks. Väikelapse täisväärtuslik lihassüsteemi areng sõltub paljuski lapsevanema õigest tegutsemisest.

Massaa¸ soodustab tugi- ja liikumissüsteemi, lihaste ning vereringe tugevnemist, parandab ainevahetust. Massaa¸ toimib mitte ainult naha pinnal, vaid ka sügavamal kudedes. Regulaarne massaa¸ on teie lapse tervise edu pant.