dotcomwebdesign.com
Nav By jensbroecher.de Design By Dotcomwebdesign.com Powered By CMSimple.dk
 
Massaaž > Teenused > Kyäni: Tervise kolmnurk 

Kyäni: Tervise kolmnurk Tänapäeva maailmas peetakse mugavust tervisest olulisemaks. Enamik inimestest satub varem või hiljem ootamatult haiglasse.

Nüüdisaegne kiire elustiil sõna otseses mõttes tapab inimesi. Stressil, unepuudusel, keskkonnast pärit mürkidel ning mineraalainete ja ensüümide puudusel on tõsine mõju meie tervisele. Töödeldud toidus puuduvad meie kehas toimuvat oksüdeerumisprotsessi ära hoidvad toitained ning selle tagajärjel kahjustuvad rakud, koed ja organid.


Tervendamine | Hoidmine | Kaitsmine

Kehal on kolm eesmärki: end tervendada, oma tervist hoida ja end haiguste eest kaitsta. Tervise parandamises on toitumisharjumustel ja füüsilisel aktiivsusel esmatähtis roll. Füüsiliste sümptomite abil annab keha meile teada, et ta ei saa seda, mida vajab. Kyäni tooted pakuvad lisatuge, varustades keha toit- ja mineraalainetega, mida me toidust ei saa.

Tervise kolmnurk

Kyäni pakub mõjusaid tooteid. Kyäni tervise kolmnurga tooted sisaldavad tänapäeva aktiivse elustiili juures vaja minevaid toitaineid. Igal tootel on igapäevase heaolu tagamises oluline roll. Koos neutraliseerivad Kyäni tooted vabu radikaale, vähendavad haigestumist ning tagavad tugeva tervise ja heaolu.

Soovitatav kasutusviis:

Kyäni Sunrise: 30 ml koos hommikusöögiga
Kyäni Sunset: 3 geelkapslit koos õhtusöögiga
Kyäni NitroFX: 1-2 ml päevas suukaudselt.
* parimate tulemuste saavutamiseks võta Kyäni Sunseti vähemalt neli tundi pärast Kyäni Sunrise’i.

Tooteid on võimalik osta salongist!

Täpsem info Kyäni ametlikul kodulehel! Vaata SIIT.