NugaBest lihaste treenimise matt

Lihasstimulatsioon on madalsagedusvoolu erinevate impulsside kasutamine. Ravimeetodina on ta ammu teada. Füsioteraapias kasutatakse seda kahjustatud närvide ja lihaste, aga ka silelihaskiude sisaldavate siseorganite mõjutamiseks.

Silmnähtav kosmeetililinee efekt - seda nimetatakse laiskade võimlemiseks: Te ei liigu, aga Teie lihased töötavad. Nahapealsete elektroodide abil antakse närvilõpmetele impulss ja lihased hakkavad aktiivselt kokku tõmbuma. Selle tulemusena paraneb vere-ja lümfiringe, kiireneb ainevahetus. Nende faktorite koosmõju soodustab rasvkoe ja tselluliidirakkude arvu vähenemist.

 

Lihasstimulatsioon tungib lihasteni, mis on sügaval ja mida tavatingimustes on raske koormata ning sunnib lihaseid 100% kokku tõmbuma, sel ajal kui tahtmatud lihaskokkutõmbed koormavad lihast vaid 30% tema potentsiaalist. Lihasstimulatsioon lubab edukalt võidelda osteokondroosi ja skolioosiga, lõdvestab pinges lihaseid, aitab ploskostoopia korral. Ta juhib kõhnumisprotsesse, mõjutades ennekõike piirkondi, mis seda kõige rohkem vajavad, andes tuharatele ja puusadele kena vormi ja parandades naha struktuuri.

 

Lihasstimulaatorit võib kasutada kõhu ja talje, tuharate ja puusade piirkonnas. Selle abil saab tugevdada õlavöötme lihaseid, nimmelihaseid, vaagnalihaseid. Impulsid tulevad teatud järjekorras, kuid on ettearvamatud, et vältida lihaskudede harjumist nendega ja saavutada soovitud tulemus.