dotcomwebdesign.com
Nav By jensbroecher.de Design By Dotcomwebdesign.com Powered By CMSimple.dk
 
Massaaž > Teenused > NugaBest seljamassaa¸i laud

NugaBest seljamassaa¸i laud

Selle massaa¸ialuse tehnilise toimimise lähtekohtadeks on kolm vana traditsioonilist idamaade meditsiini ravivõtet:

  • refleksteraapia
  • punktmassaa¸
  • soojendamine e. kuumutamine

Refleksteraapia teostatakse siseprojektori infrapunase kiirgusega. Infrapunased kiired stimuleerivad piki lülisammast asuvaid bioloogiliselt aktiivseid punkte.

uue nefriitrullikuga süsteem stimuleerib kasutamisel paljusid bioloogiliselt aktiivseid punkte üheaegselt. Seitsmes lisarullik on spetsiaalselt ette nähtud tööks selgroo kaelaosaga.

Projektori toime annab sama efekti kui manuaalne punktmassaa¸i tegemine - see stimuleerib närvilõpmeid, vähendab väsimust ja närvipinget ning lõdvestab lihaseid. 

Projektori infrapunase kiirguse energiaga soojendatakse kudesid ja siseorganeid. Mati see olevad keraamilised turmaliinplaadid (mineraalplaadid) kahekordistavad soojendusefekti, parandavad sellega ainevahetust, vähendavad valusid ja tugevdavad immuunsüsteemi.

Nii soojendamine kui ka punktmassaaz vahendavad narvi- ja lihaspingeid ja suurendavad inimeses olemasolevat joudu haigustele vastupanuks. 

Tänu „ujuvale liikurile“ liigub projektor piki selgroogu selle kõiki kumerusi arvestades ja masseerib pehmelt lihaseid, vähendades valu.

Selline siseprojektor lubab teha õrna massaa¸i, vältides otsest mõju liigestele. See teeb Nuga Bestist universaalse vahendi, mida kasutavad erineva pikkuse ja kehaehitusega inimesed, aga ka skolioosi, küfoosi ja lordoosi käes kannatavad patsiendid. NUGA BEST masseerib piki lulisammast olevaid pehmeid kudesid, soojendab neid ja venitab lulisammast. Sellega kaasneb lihaspingete kadumine, taastub lulisamba normaalne liikuvus ja kaob narvilopmete pitsitamine. Taastuvad siseorganite ja kudede narviimpulsid. Tulemuseks on siseorganite toimimine ja ainevahetuse paranemine, vaheneb rasvkude ladestumine.