dotcomwebdesign.com
Nav By jensbroecher.de Design By Dotcomwebdesign.com Powered By CMSimple.dk
 
Massaaž > Teenused > Nuga Best ilu jaoks

Nuga Best ilu jaoks
Pole jõudu? Väsite kiiresti?

Massaa¸ialus töötab punktmassaa¸i ja kõrvetamise põhimõttel, mõjutades ja tasakaalustades hormoonide, sealhulgas melatoniini ja interferooni, teket. Interferoon vastutab immuunsüsteemi tugevuse eest, melatoniin aga omab stressi -ja vähivastast toimet. Mitte asjata ei kutsu spetsialistid teda „ nooruse hormooniks".

 

NUGA BESTi korrapärane kasutamine loob organismile ideaalsed tingimused kaitsemehhanismide taastamiseks. Turmaaniumist soojendusmatist kiirgavad infrapunakiired tugevdavad immuunsust, tasakaalustavad ainevahetust, see omakorda soodustab energia kasvu, kudede uuenemist ja noorenemist.  

Ebaterve näovärv, kestendav nahk?

Infrapunakiirtega soojendamine kiirendab vereringet 13 korda, mis viib rakkude uuenemiseni organismis. Selle tulemusena paraneb näovärv, nahk muutub siledamaks ja elastsemaks isegi sellistel kehaosadel nagu peopesad, küünarnukid või jalakannad.

 

 

Nahk on kaotanud elastsuse?

Lihasstimulaator (mikrosstimulaator) "treenib" nahastruktuuri, muutes naha pringiks. Stimulaatori abil saab tugevdada teatud lihasgruppe ja nii valmistuda spordiga tegelemiseks: kas aeroobika, ujumise või mõne muu lemmikspordialaga.

 

Teil on kompleksid seoses tselluliidiga?

Lihasstimulaatori töö aluseks on madalsagedusvool, mis „purustab" tselluliidi raku paksu membraani, kuhu on pidama jäänud rasvad ja mürkained, ning muudab raku verehormoonidele läbipääsvamaks. See on suurepärane võimalus saada endale lame kõht, trimmis reied.

 

Muret teeb kortsude teke?

Vana Ida kaunitarid masseerisid oma nahka nefriidist pallikestega, et säilitada naha nooruslikkust. Teie võite sellel eesmärgil kasutada viie lambiga projektorit, mille lamedad kuplid on valmistatud nefriidist ja mis soojenemisel tekitab infrapunakiirgust. Infrapunakiired stimuleerivad elastiini teket nahas, tänu millele muutub nahk elastseks ja siledaks.

 

Juuksed langevad välja? Küüned murduvad?

Küüned ja juuksed uuenevad koos nahaga. Vereringe kiirenemisega kaovad ka juusteta laigud, aktiviseerub juuste karvanääpsude töö, normaliseerub juuste kasv. Rasune peanahk muutub normaalseks, mille tulemusena kaob kõõm. Küüned ei kasva mitte ainult tugevaks ja ilusaks, vaid NUGA BEST vabastab nad ka igaveseks seenhaigustest.

 

Nahaprobleemid on ära tüüdanud?

Lisaks infrapunakiirgusele on NUGA BESTi turmaaniumist matt paljudele kroonilistele nahahaigustele magnetravi efektiga. Magnetväljade mõjul paraneb organite ja kudede verevarustus, vähenevad põletikulised protsessid. Kosmetoloogias viib see tselluliidi sõlmekeste eemaldamiseni, nahaaluse rasvkoe vähenemiseni, naha normaalse niiskussisalduse ja toonuse taastamiseni, soodustab armkoe paranemist jne.